Niepubliczne Przedszkole Edukacyjno-Sportowe "Bambino"

logo-bambino-1

rekrutacja na rok 2024/2025

Ostatnie wolne miejsca!

Realizujemy bezpłatnie terapię w ramach WWR i OOPKS!

W przedszkolu Bambino zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną i specjalistyczną: nauczycieli wychowania przedszkolnego, pedagoga specjalnego, logopedę, nauczyciela języka angielskiego, muzyki oraz trenerów i instruktorów. Dzięki temu, że są to ludzie doświadczeni i kreatywni, dbający o ciepłą i przyjazną atmosferę, Dzieci bardzo chętnie uczęszczają na zajęcia. Mamy też przedszkolnego psychologa, który prowadzi zajęcia z Treningu Umiejętności Społecznych oraz jest wsparciem dla Dzieci, Nauczycieli i Rodziców. Przedszkole Bambino jest wyposażone w nowoczesne pomoce dydaktyczne. Dzieci mają do dyspozycji wiele kącików zainteresowań wyposażonych w różnorodne zabawki i pomoce.
Przedszkole Bambino posiada piękny, bardzo duży ogród wokół budynku z naturalną trawą, który pozwala Dzieciom spędzać miłe chwile na zabawie i nauce również na świeżym powietrzu, a nasza lokalizacja daje poczucie bezpieczeństwa. Przedszkole Bambino w dzielnicy Ursus posiada własną salę gimnastyczną, wyposażoną w sprzęt sportowy wykorzystywany w czasie zajęć. Pozwala to Dzieciom na bieżąco rozwijać sportowe umiejętności. Codziennie rano przed śniadaniem odbywa się gimnastyka poranna, w tygodniu odbywają się zajęcia z gimnastyki ogólnorozwojowej z elementami integracji sensorycznej, a dla chętnych również gimnastyka korekcyjna.
Przedszkole Bambino zapewnia pakiet zajęć podstawowych (język angielski, rytmika, gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami SI), a dodatkowo dla chętnych posiadamy cały wachlarz zajęć dodatkowych od gimnastyki korekcyjnej przez akrobatykę, judo, taniec, robotykę, język hiszpański, kodowanie, szachy, na piłce nożnej kończąc – wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów.